ProcNetMonitor

Yerel Ağ İşlemleri Takip Etme ve Sonlandırma Programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 4.11 MB
  • Version 4.1
  • Dil İngilizce
  • Firma SecurityXploded Inc
ProcNetMonitor; hızlı bir şekilde yerel ağ üzerindeki aktif olan işlemleri kontrol ederek son vermenize olanak sağlayan, yerel ağ yöneticilerinin en verimli şekilde kullanabilecekleri kullanımı kolay ve tamamen ücretsiz bir Yerel Ağ İşlemleri Takip Etme v

ProcNetMonitor; hızlı bir şekilde yerel ağ üzerindeki aktif olan işlemleri kontrol ederek son vermenize olanak sağlayan, yerel ağ yöneticilerinin en verimli şekilde kullanabilecekleri kullanımı kolay ve tamamen ücretsiz bir Yerel Ağ İşlemleri Takip Etme ve Sonlandırma Programıdır.

ProcNetMonitor yazılımının kullanımı kolay arayüz araçları sayesinde isim, işlem, oturum ID'si, TCP ve UDP adedi, toplam bağlantılar, şirket, kullanıcı adı, açıklama, dosya tarihi ve yolu gibi bir çok işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca sağ klik menüsü ile direk olarak işlemleri sonlandırabilir veya VirusTotal taramaları, Google aramaları ile dosyaların ve işlemlerin güvenliğini kontrol edebilirsiniz. Taramalar sonucunda elde edilen bilgileri HTML ve XML raporları olarak kaydedebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
ProcNetMonitor indir